Засоби від бліх та кліщів для собак

Шкірні паразити є найбільш поширеною проблемою домашніх тварин. Засоби від бліх та кліщів для собак випускаються практично всіма виробниками приблизно в однакових формах. Якщо немає впевненості у тому, що володар собаки діє правильно, краще звернутися до ветеринарного лікаря для консультації.

Засоби від бліх для собак: особливості

Для вирішення проблеми паразитів виробники пропонують широкий асортимент різноманітних препаратів. Важливо, щоб обраний протипаразитарний засіб не завдавав шкоди здоров’ю

  • Шампунь – засіб містить ряд натуральних компонентів, що забезпечує не тільки знищення паразитів, але і догляд за шерстю і шкірою. Зручність виявляється в тому, що нанесення відбувається під час миття тварини.
  • Спрей – засіб, що наноситься методом розпилення на шкіру собаки. Він є дуже ефективним, забезпечує тривалий захист, підходить для інсектоакарицидної обробки.
  • Краплі – наносяться прямо на шкіру на холку між лопатками. Для великих порід собак, можливо, необхідно буде нанести у декількох місцях. Попередньо варто розсунути шерсть для кращого доступу. Препарат не варто перевіряти після нанесення. Щоб уникнути злизування крапель, варто починати від холки до середини спини.
  • Ошийник від бліх для собак – є особливою полімерною стрічкою, на яку нанесено діючу речовину. Саме вона надає згубний вплив на паразитів на всіх стадіях росту. Залежно від породи і розмірів тварини, нашийник проти бліх та кліщів для собак можна легко підігнати для зручного носіння.
  • Таблетки – не мають побічних ефектів, можуть використовуватися у будь-якому віці, мають приємний смак та запах, які нагадують ласощі.
  • Пудра – протипаразитний порошок наноситься на шерсть тварини і пізніше видаляється з неї. Нанесення відбувається раз на тиждень.

Засоби від кліщів для собак зазвичай ті ж самі, що й від бліх, бо виробники випускають продукцію для ефективної боротьби з різними шкірними паразитами.

Додаткова інформація щодо захисних засобів

Треба враховувати вік, вагу, загальний стан тварини, хронічні захворювання, вагітність та інші особливості. Упаковка має бути цілою, бо порушення умов зберігання може погано вплинути на ефективність засобу. Рекомендується обробляти тварину так часто, як рекомендують виробники, якщо засіб виявився діючим. Деякі препарати можуть використовуватися лише за призначенням ветеринарного лікаря. Особливо, якщо мова йде про захист цуценят.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top