Як вибрати шампунь для собак

Косметика для собак повинна обиратися з урахуванням ряду факторів. В першу чергу важливі порода тварини та відповідні їй характеристики шерсті (ступінь м’якості, довжина). М’якошерстним необхідний шампунь, який запобіжить звалювання шерсті, авласникам жорсткої щетини знадобляться текстурувальні засоби. Для довгошерстих осіб актуальна проблема розчісування, тому варто віддати перевагу шампуню, що здатен розплутувати шерсть. Короткошерсті тварини, як не дивно, сильніше брудняться, тому на засобах для них стоїть позначка «для жирної шкіри».

Шампунь для собак: особливості

Також необхідно пам’ятати про стан шерсті та шкіри. Якщо у собаки є проблеми, шампунь повинен полегшити симптоми:

  • сухість усувають різні трави, екстракти зернових та чайного дерева;
  • зняти свербіж здатні добавки алое віри або гідрокортизону;
  • відновити структуру допоможуть протеїни;
  • випрямити неслухняну шевелюру покликаний ланолін;
  • іноді шампуні мають специфічні добавки для вирішення нестандартних, на перший погляд, проблем. Сюди відносяться УФ-фільтр, що запобігає вигорання шерсті на сонці, а також відбілюючі речовини для усунення жовтих плям на мордочках.

Марка та ціна теж повинні враховуватися при виборі, хоча вони не є вирішальними критеріями.

Незвичайні та спеціальні шампуні

Не завжди собачі шампуні відповідають нашим традиційним уявленням. Зокрема, миючий засіб може бути представлено в сухому вигляді.

  • Шампунь у вигляді тальку втирається в шерсть тварини. Частинки кошти збирають на себе залишки відмерлих клітин шкіри і шерсті, бруд і надлишки жиру. Далі досить ретельно розчесати собаку, видаливши все це з тіла.
  • Варті уваги і шампуні без сліз. Вони призначені для тварин з особливо чутливою шкірою. По-перше, такий засіб не викличе у пса проблем дерматологічного характеру, по-друге, усуне неприємні відчуття під час купання.
  • Нарешті, існують і медичні шампуні, необхідні вихованцеві, що мучиться від паразитів або інфекцій. Такі засоби можуть бути спрямовані на боротьбу з бактеріями, грибком, алергією, блохами, запаленнями. Крім того, лікувальний шампунь здатний активізувати відновлення тканин, якщо собака отримала травму.
  • Відтінкові шампуні дають можливість освіжити колір її шерсті в домашніх умовах. Шампуні кардинально кольору не міняють, але підсилюють натуральний забарвлення. Колір стає глибоким, яскравим, сяючим. Ефект досягається внаслідок натуральних речовин, на зразок басми або хни, тому турбуватися про безпеку таких коштів не варто.

Таким чином, до вибору шампуню для домашнього улюбленця слід підходити індивідуально. Нехтувати такою процедурою не можна, адже купання не тільки покращує зовнішній вигляд собаки, а й зберігає її здоров’я. Купити шампуні у великому асортименті можна в інтернет-магазині «Зоо-опт» (Харків та інші міста України).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top