Як правильно вибрати засiб вiд клiщiв для собак та котiв

Як правильно вибрати засiб вiд клiщiв для собак та котiвГоловна небезпека – це не укус кліща, а інфекція, яка може передатися після того, як кліщ вчепиться у шкіру. Хижі комахи не вибирають собі жертв, а чіпляються до випадкових, тому передбачити яким список захворювань, що він несе, неможливо. Досвідчені власники тварин можуть самі впоратися з викручуванням кліща, строго дотримуючись правил – не зволікати, щоб не розірвати паразита. Але наразі серед зоопродукції є величезна кількість різноманітних засобів, що попереджають зараження кліщами.

Засіб від кліщів для собак та котів: особливості

Антипаразитарні засоби, ціна яких залежить від ряду характеристик, не тільки перешкоджають попаданню шкідників на шкіру домашнього улюбленця, але й активізують імунітет проти більшості захворювань, переносниками яких є кліщі.

Різновиди:

  • Краплі. Один з найефективніших та зручних методів боротьби з паразитами. Засіб наноситься на суху, неушкоджену шкіру тварини в області холки приблизно один раз на місяць. Препарат всмоктується та розподіляється в сальних залозах й волосяних фолікулах. Після застосування крапель тварину не можна мити кілька днів, так як препарат легко змивається водою. Краплі проти кліщів починають діяти через 2-3 дня. Коли засіб проявить свої корисні властивості (що полягають у паралізації паразита), кліщі не зможуть вкусити улюбленця, а вмиратимуть або спадати з тіла тварини.
  • Нашийники від бліх та кліщів просякнуті препаратами, які відлякують комах своїм запахом або ж паралізують їх. Нашийники, на відміну від інших засобів захисту, довше зберігають свої властивості та здатні тривалий термін оберігати улюбленця. Перед використанням нашийника від кліщів слід подивитися точний період дії, щоб не пропустити момент, коли варто змінити його. Акарицидні речовини, що містяться в нашийнику, через якийсь час просочують шерсть та шкіру тварини, захищаючи найбільш уразливі частини тіла: голову, шию й вуха.
  • Спреї. Якщо тварині належить багато часу провести на природі, найкращим рішенням стане спрей від кліщів. Захисний ефект з’являється відразу після нанесення та поширюється на все тіло тварини, чого не можуть гарантувати інші засоби. Використання спрею від кліщів не вимагає особливих навичок. Шкіра тварини оприскується після підняття шерсті, а далі залишається тільки дати засобу висохнути.

Обираючи засіб від паразитів, варто орієнтуватися на індивідуальні особливості тварини. Купити протипаразитні засоби для домашніх тварин можна в інтернет-магазині «Зоо-опт» (Харків та інші міста України).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top