Як правильно вибрати засiб вiд глистiв для собак та котiв

Як правильно вибрати засiб вiд глистiв для собак та котiвБільшість гельмінтів є загальними для людини та тварини. Найбільш небезпечно це для людей, в сім’ях яких є маленькі діти. Тобто там, де тварина та дитина знаходяться в тісному контакті. І якщо щоквартально не проводити дегельмінтизацію вихованців, то паразити неминуче передаються людині. Продукти життєдіяльності всіх ендопаразитів надають алергічний та токсичний вплив на організм тварини. Важкі випадки глистової інвазії призводять до летального результату. Для того, щоб не допустити зараження, необхідно придбати глистогінний препарат. Деякі глистогінні препарати підходять, як для кішок, так й для собак.

Засiб вiд глистiв для собак та кішок: особливості

Глистогінні препарати для собак та кішок продаються в таблетках, в суспензії та вигляді крапель на холку, і тут необхідно вирішити, який із препаратів буде легше подати тварині при цьому не травмувавши його психіку. Засоби випускаються у вигляді таблеток, цукрових кубиків, суспензій, яке можна залити в рот за допомогою шприца, або краплею на холку. Краплі просто наносяться на шкіру вихованця. Дуже зручний спосіб, що підходить самим примхливим тваринам. Ціна залежить від обраних характеристик товару.

Рекомендації по дегельмінтизації:

  • Дорослим собакам та кішкам необхідно проводити 1 раз кожні 3 місяці, в тому числі й з профілактичною метою.
  • Для цуценят та кошенят необхідно обирати препарат, відповідний їх віку та вазі. Не можна використовувати засоби розраховані на дорослих тварин через різницю в дозах.
  • За 7-10 днів до вакцинації, спарювання, у другій половині вагітності необхідно проводити позачергову дегельмінтизацію.
  • При значній мірі глистової інвазії не слід одночасно задавати тварині повну дозу препарату, щоб уникнути інтоксикації і травмування слизової оболонки кишечника масою загиблих паразитів (дана рекомендація особливо актуальна при дегельмінтизації цуценят і кошенят).
  • У разі значній мірі зараженості рекомендується дворазове застосування антигельмінтного препарату з інтервалом 7-10 днів.
  • Препарати від ендопаразитів є токсичними по своїй природі. Тому рекомендується після дегельмінтизації дати можливість організму тварини відновитися за допомогою пробіотичних препаратів або ентеросорбентів, стимуляторів обміну речовин.

Обов’язковим є слідування інструкції із застосування препаратів та правильне розрахування необхідної дози (вона залежить від ваги та віку тварини). Менша доза призведе до того, що лікування не матиме ефекту, більша погано позначиться на самопочуття вихованця. Купити протипаразитні засоби для домашніх тварин можна в інтернет-магазині «Зоо-опт» (Харків та інші міста України).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top