Як правильно вибрати засiб вiд блiх для собак та котiв

Засiб вiд блiх для собак та кішок може випускатися у кількох формах, серед яких дуже легко підібрати найкращий варіант для індивідуального випадку. Головною перевагою спеціальних шампунів є простота застосування та невисока ступінь токсичності речовин, що входять до складу. Не менш ефективним засобом від бліх є краплі, які наносяться на холку собаки чи кішки. Діючі речовини цього кошти викликають миттєву загибель паразитів і звільняють тварина від болісних симптомів таких, як свербіж, короста, печіння. Також багато краплі мають здатність пролонгування дії, тобто активна речовина накопичується на шкірі та шерсті тварин, тим самим захищаючи його від можливого рецидиву. Краплі вважаються безпечним і цілком демократичними засобом по боротьбі з блохами, але за умови дотримання правил застосування, зазначених в інструкції. Деякі фірми виготовляють засоби по боротьбі з блохами у вигляді спреїв або аерозолів. Така форма випуску лікарського засобу в значній мірі спрощує його застосування.

Методи позбавлення від бліх

Для ефективної боротьби з паразитами, що живуть в шерсті собак та кішок, існує маса найрізноманітніших засобів, ціна яких може змінюватися у залежності від характеристик. Найефективнішими медичними засобами для знищення бліх у кішок та собак є:

  • шампуні;
  • краплі;
  • нашийники;
  • спреї;
  • лікувальні ін’єкції;
  • медикаменти;
  • шампуні.

Більшість таких шампунів дозволяється застосовувати навіть для кошенят та цуценят у віці від 1 місяця. Найчастіше даний засіб використовується для собак й кішок, що мають переважно довгу та густу шерсть, так як речовина здатна проникнути в найвіддаленіші частини підшерстя. Багато виробників додають у свої шампуні різні лікарські трави, які знижують запалення та свербіж від укусу паразитів. Абсолютно всі миючі протиблошині засоби є гіпоалергенними. Найголовніше строго дотримуватися правил застосування, що описані в інструкції. Використовувати такий засіб дозволяється не частіше, ніж 2-3 рази на тиждень. Останнім часом стали користуватися попитом так звані протиблошині нашийники. Причому цей незвичайний аксесуар прекрасно захищає тварину не тільки від нападу бліх, а й кліщів. Матеріал, з якого виготовлений такий нашийник, просочується спеціальними інсектицидами, що входять до складу шампунів, крапель і багатьох інших засобів. Тривалість захисту становить від 2 місяців до півроку. Купити протипаразитні засоби для домашніх тварин можна в інтернет-магазині «Зоо-опт» (Харків та інші міста України).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top