Як правильно вибрати туалет для собаки

Туалет для собаки є необхідним аксесуаром догляду за твариною, бо стає справжнім спасінням у дні поганої погоди, або коли тварина хворіє чи старіє. Щоб володар не заплутався у різновидах лотків, слід сказати про те, що вони розділяються на кілька видів. Тут йде мова про конструкції, виконані у вигляді високих бортів або те, де бортики відсутні. У першому випадку вони можуть бути заповнені спеціальним заповнювачем. Такі види туалетів призначені для невеликих тварин дрібних порід. У перші місяці життя можна придбати ті моделі, які виконані без бортів. Ціна різниться у залежності від обраних характеристик.

Різновиди туалетів

Самостійно виготовлені туалети не зовсім підходять собакам. Та й пісок не є найкращим варіантом наповнювача, тому як він абсолютно не вбирає запах. І до того ж прилипає до лап. Крім усього іншого, в мокрому піску можуть швидко розвиватися різні мікроби та бактерії.

  • Лоток з подвійним дном. Не найкращий варіант для собаки, але все ж краще, ніж пісочний тазик. Лотки подібного типу доступні кожному, але вимагають доповнення у вигляді наповнювача, який необхідно регулярно міняти.
  • Лотки з наповнювачем. Наповнювачі можуть бути різні. Деревні, наприклад, не найкращі, тому як після намокання, вони набухають та розсипаються. До того ж, такий наповнювач не вбирає запах. Мінеральні наповнювачі в цьому плані зручніше. При намоканні утворюються невеликі грудки, які можна легко видалити і насипати свіжий наповнювач. Але, це небезпечно для тварини.
  • Туалетна пелюшка для собак. Досить оригінальний, але старий спосіб обладнати туалет для собаки. Принцип до неможливості простий. У лоток кладеться бавовняна тканина, на яку собака повинна сходити в туалет. Після використання пелюшка викидається та замінюється на нову. Собаки без проблем ходять в такий туалет, тому як лоток завжди чистий і не має неприємного запаху.
  • Туалет із стовпчиком. Піднята лапа – обов’язковий ритуал походу в туалет. У квартирі це виглядає не дуже приємно, тому як під удар потрапляють стіни, предмети меблів. Тому варто підібрати лоток з вертикальним стовпчиком. Найголовніше прикривати частини лотка тканиною або пелюшками, щоб уникнути бризок.

При покупці актуально віддавати перевагу моделям, які виготовлені з якісних матеріалів. Лотки, виготовлені з низькоякісних матеріалів, мають досить хорошу вбиральність. У результаті по всьому дому може розповсюджуватися дуже неприємний запах. Купити туалет для собаки можна в інтернет-магазині «Зоо-опт» (Харків та інші міста України).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top