Як правильно вибрати повiдок для собаки

Вибір повідка для собаки може здатися дуже простим завданням. У поєднанні з хорошим нашийником він є одним з найбільш важливих інструментів навчання собаки. Відіграє важливу роль у налагодженні з нею довірчих відносин. Тому поставитися до процесу потрібно серйозно. Міцність матеріалу є одним з ключових критеріїв вибору. А ще до них відносяться довжина, яка дозволить хороший контроль, та безпека вироби в цілому.

Повідок для собаки: на що орієнтуватися при виборі?

Перш за все варто визначитися з метою використання: у приміщенні або на відкритому повітрі, для дресирування чи привчання до прогулянок без повідка.

  • Вибір матеріалу. У наші дні можна знайти повідки, зроблені з різних матеріалів. Є навіть гумові, але сенсу у їх використанні мало. Вони дуже еластичні, що може викликати незручності на прогулянці, бо пружинять. Мабуть, найпоширеніші моделі – нейлонові. Вони досить недорогі, міцні, виробляються будь-яких кольорів веселки. Нейлоновий поводок хороший у якості першого повідця для цуценяти або мініатюрних порід, так як дуже легкий. Вони підійдуть також для прогулянок з собаками, яких навчають гуляти самостійно. Шкіра, безумовно, є улюбленим багатьма власниками чотириногих вихованців матеріалом. Він неймовірно міцний, з часом пом’якшується, стаючи ще більш зручним. Бавовняні вироби м’які, можуть прослужити досить довго. Їх буває важко знайти, але якщо потрібен повідок для плавання, варто постаратися. Вони відмінно підходять, так як не ковзають при намоканні.
  • Оптимальна довжина. Невелика відстань між господарем та вихованцем сприяє зближенню. Собака відчуває себе захищеною, більш впевненою. Коли вона звикне до повідка та навколишнього середовища, можна переходити на більш довгий. Повідок-рулетка дозволяє уникнути зайвих витрат. Також є інші плюси такого спорядження. При русі тварини на відкритому повітрі часто виникає необхідність змінювати довжину повідка, щоб він не заплутався в ногах у собаки.

Крім вищевказаних моментів важливо враховувати якість виготовлення: безпека застібок, надійність зворотно-гальмівного механізму. Вечірні прогулянки з собакою менш ризиковані, якщо використовувати модель зі світловідбивачами. Існують навіть повідки з присосками. Вони необхідні при купанні вихованців у ванні. Ціна продукції залежить від обраних характеристик. Купити поводок для собаки можна в інтернет-магазині «Зоо-опт» (Харків та інші міста України).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top