Як правильно вибрати лоток для котiв

Лоток для котів – необхідний аксесуар для утримання домашньої тварини. У магазинах та на просторах інтернету можна зустріти котячі туалети всіляких форм, розмірів та кольорів. Ціна залежить від характеристик товару.

Туалет для котів: різновиди 

Звичайне коритце без додаткових пристосувань і зайвих деталей є найбільш поширеною моделлю. Невеликий лоток із невисокими бортиками підійде для привчання кошенят у віці 1-2 місяці до горщика, тобто може служити першим туалетом, який потім буде замінений на більш відповідну за розмірами та функціями модель.

  • Зі знімними бортиками. Це те ж коритце, тільки рамкою по периметру, яка знімається. Спочатку передбачалося, що бортики будуть використовуватися для кріплення плівки або пакета, що значно спростить прибирання лотка. Однак бортики несуть ще одну важливу функцію – перешкоджають просипанню наповнювача.
  • Лоток з системою фільтрації. Існує два види: а) з дрібною сіткою для піску (або дуже дрібного наповнювача); б) з крупною сіткою – для звичайного грудки наповнювача. Він складається з двох частин: коритця та піддону-сітки, що кріпиться зверху. Наповнювач засипається поверх сітки. При збиранні лотка чистий наповнювач просівається вниз, грудочки ж залишаються на сітці та легко забираються.
  • З сіткою. Виглядає цей туалет майже так само, як попередній варіант. Але дірочки в сітки занадто великі для піску і занадто маленькі для звичайного наповнювача. При використанні наповнювач (якщо він є) насипають під сітку.
  • Закритий лоток для кішок являє собою коритце з кришкою, у якій є отвір або дверцята для кішки. За формою вони можуть нагадувати переноски або ж виглядати як іграшкові будиночки, а іноді дизайнери перетворюють їх на справжні предмети мистецтва. Вважається, що закриті лотки для кішок краще купувати з дверцятами, щоб не допускати поширення запаху по квартирі.
  • Біотуалет для кішки – це закритий туалет, в кришку якого вмонтовано вугільний фільтр, що повинен перешкоджати появі неприємного запаху. Крім того біотуалет для кішки може оснащуватися вентилятором, спеціальними адсорбуючими серветками та планками для очищення котячих лап від наповнювача.

Туалети для кішок, які самостійно очищаються, можна розділити на дві категорії: прості та складні. У простих певний механізм змінює брудний наповнювач на чистий після того, як кішка скористається туалетом. Складні підключаються до водопостачання та каналізації, що дозволяє змивати котячі відходи так само, як це відбувається у людському унітазі. Змив відбувається автоматично, після того, як кішка залишає туалет. Купити продукцію для кішок у великому асортименті можна в інтернет-магазині «Зоо-опт» (Харків та інші міста України).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top