Як правильно вибрати iграшку для собаки

Іграшки для собак – важливий складник догляду за домашньою твариною. Вони захищають особисті речі володаря, адже від нудьги чотирилапий друг може легко та швидко розірвати їх, якщо у неї немає інших розваг. Особливо це стосується періоду зміни зубів. Існують спеціальні іграшки, які призначені саме для очищення зубів. Вони також допомагають тварині завжди бути в хорошій фізичній формі та із успіхом використовуються для дресирування, допомагають навчити тварину виконувати різні команди. Також за їх допомогою є можливість досягти дисциплінованості домашнього улюбленця.

Іграшки для собак: особливості

Різноманітність та багатофункціональність різних розважальних товарів у зоомагазинах приємно радує. Це красиві м’ячики, іграшки на мотузочках, гумові чи латексні різновиди, з пищалкою та без неї, плюшеві оригінальні іграшки. Тріпалки займають особливе місце серед продукції для собак. Тут на канаті висить гумова або смачна їстівна іграшка. Але в ній дуже важлива міцність самого каната, щоб собака не змогла його розтріпати, після чого наїстися дрібних мотузочок з каната. Дуже часто володарі купують м’яку іграшку, яку собака носить в пащі. Вони мають бути з мінімумом дрібних деталей. Якщо такі деталі є, то їх краще всього відразу відпороти, щоб тварина не спробувала їх на смак.

Як вибрати:

  • Іграшки повинні бути безпечними, а не тільки красивими та цікавими.
  • Матеріал, з якого виготовлена іграшка для вихованця, повинен бути нетоксичним. Найчастіше це гума або латекс, а також вініл, дерево та інші натуральні матеріали. Не варто купувати гумові іграшки зі специфічним запахом. Там швидше за все використаний неякісний матеріал.
  • При виборі обов’язково варто звернути увагу на міцність та сам розмір іграшки. Він повинен відмінно підходити до щелеп собаки.
  • Підбираючи м’яч для собаки важливо пам’ятати, що є литі варіанти, які дуже довговічні, та порожнисті м’ячики, всередині яких знаходиться пищалка.

Іграшки з гуми можуть бути різних конфігурацій. Це різноманітні тваринки, гантель для собаки, і кістка-іграшка для собаки, і інші не менш цікаві й оригінальні форми, від яких залежить кінцева ціна. Щоб собаці не набридли всі іграшки у будинку, їх слід видавати, чергуючи. Ті, що приходять в непридатність, слід викидати. Собака як дитина, і їй потрібно приділяти багато уваги. Купити іграшки для тварин у великому асортименті можна в інтернет-магазині «Зоо-опт» (Харків та інші міста України).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top