Як правильно вибрати iграшку для кiшки

Іграшки для котiв є важливою складовою догляду за домашнім улюбленцем. Важливим аксесуаром зокрема є когтеточка, що затребувана як для маленького кошеняти, так й для великого дорослого кота. Заточування кігтів – це природний процес, інстинкт, від якого не можна відучити домашню тварину, лише адаптувати квартиру під його потреби. І простіше за все подарувати когтеточку, завдяки якій кіт може не тільки поточити кігті, а й розважитися.

Різновиди іграшок для кішки

На сучасному ринку зоотоварів для домашніх тварин представлений широкий асортимент продукції, серед якої можна підібрати індивідуальні товари, ціна та конфігурація найбільш за все підійдуть конкретному коту.

  • Вудки. Іграшка виглядає як паличка з мотузкою, на кінці якої бовтається бахрома або пір’я, іноді – миша чи інша дрібна іграшка.
  • М’ячики і кульки. Такі іграшки можуть бути різними за формою, якістю, розміром і наповненню (з дзвінкими деталями всередині).
  • Іграшки з котячої м’ятою. Ця рослина дуже приваблює котів та кішок, тому навряд чи набридне вихованцеві.
  • Ігрове містечко. Сюди входять: когтеточка, гірка, тунелі, канат, лежанка та багато іншого. Такі ігрові центри ідеально підійдуть для активних кішок, які люблять битися з іншими кішками, забиратися на високі шафи та карнизи, точити кігті об оббивку шкіряних диванів й робити все те, що може нашкодити інтер’єру будинку.
  • Мишки. Класична іграшка для активної кішки. Вони можуть бути механічними та статичними. Другий варіант, звичайно, більше зацікавить кішку, хоча деякі тварини бояться маленьких мишок. Варто обирати найбільш міцний та безпечний матеріал.

Існують також інші різновиди розважальних товарів для домашніх тварин, але представлені вище є найбільш актуальними.

Як обирати іграшку?

Перед вибором іграшок кішок важливо для себе визначити цілі придбання продукції. Серед них, наприклад:

  • Бажання скинути вагу тварини. Більшість котів та кішок створення вкрай ліниві та вважають за краще полежати на боці, ніж бігати й вести активний спосіб життя. До того ж, замкнений кіт у невеликій міській квартирі навряд чи зможе влаштувати собі прогулянку. Щоб змусити домашнього ледаря хоч іноді підбадьоритися, можна придбати іграшку-дразнилку. Вона не тільки змусить кішку побігати, скинути зайву вагу, але й сприятиме нарощуванню та зміцненню м’язів.
  • Тренування реакції. Кішки домашні тварини, що володіють найкращою реакцією, але без тренування вони її втрачають, стають більш аморфними та повільними. Щоб цього не сталося, можна придбати інтерактивні іграшки у вигляді лазерних ліхтариків або різні кульки, які будуть вислизати з лап.

Також це може бути місце для розваг на самоті. Це зокрема готове ігрове містечко з будиночком для кішки. Вони легко впишуться у невелику квартиру, а домашньому улюбленцю буде чим зайняти себе під час відсутності володаря. Купити іграшки для тварин у великому асортименті можна в інтернет-магазині «Зоо-опт» (Харків та інші міста України)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top