Вiтамiни для котiв

Вiтамiни для котiв – це продукція, яка надає ефективну загальнозміцнюючу дію на організм за допомогою активних компонентів. Форм вітамінів існує дуже багато: це таблетки, капсули, порошки, краплі, розчини та інші різновиди. Всі їх можна розділити на вітамінно-мінеральні комплекси, ласощі (наприклад, подушечки) та харчові добавки. Останні додаються до корму. Вітаміни також можуть бути вузької та загальної дії. Особливо позитивно вони сприяють народженню повноцінного потомства за рахунок впливу на репродуктивну систему.

Основні елементи та їх вплив на організм

Вітаміни є необхідною складовою для здорового росту та розвитку домашньої тварини. Якщо кішка їсть корм нижче рівня холістік, її раціон не можна назвати достатньо збалансованим. Потребу у вітамінах, мінералах та мікроелементах може задовольнити гарно підібраний комплекс, але перед вживанням потрібно порадитися з ветлікарем

  • Вітамін А зміцнює імунітет тварини, а також стимулює ріст клітин;
  • В1 – це активність та покращений стан шкіри й травлення;
  • В2 впливає на засвоєнню жирів, білків та вуглеводів, особливо він важливий у період росту кошенят;
  • В5 – це забезпечення правильної роботи серця та нирок;
  • В6 – краще засвоєння білків та жирів;
  • В12 – покращення роботи нервової системи та печінки;
  • С зміцнює клітини, підвищує протистояння інфекціям, працює в окислювальному процесі, очищає кров від токсинів та допомагає засвоїти кальцій та залізо;
  • D розвиває кістки та м’язи;
  • Е є необхідним антиоксидантом для покращення функцій в репродуктивній системі;
  • Таурин поліпшує зір.

Сьогодні на ринку ветеринарної продукції можна купити у широкому асортименті як окремі вітаміни, так і комплексні рішення. Окремим пунктом йдуть вітамінізовані ласощі для котів, що можуть містити сир, м’ясо та рибу і випускатися навіть у формі мишок.

Вiтамiни для кошенят

Кошенятам потрібні ті ж самі вітаміни, що й дорослим котам, але дозування значно відрізнятися. Зазвичай виробники випускають вітаміни зручної форми та приємного смаку (наприклад, кошачої м’яти). З перших місяців життя кошенята потребують додаткового джерела вітамінів та мінералів для того, щоб отримати міцний імунітет на все життя. Ознаками того, що малюк потребує вітамінного комплексу, є: слабкість, відсутність активності, зникнення апетиту, невпевнена хода, тьмяна шерсть, линька, схуднення. Щоб вибрати правильний комплекс, необхідно звернутися до ветеринарного лікаря.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top