Туалети для собак

Туалети для собак – це не примха, а необхідний елемент у догляді за домашньою твариною. Особливо, якщо мова йде про цуценят, старих або хворих собак. Також дані пристрої дуже допомагають під час негоди на вулиці, коли ані володар, ані тварина не захочуть виходити за межі будинку.

Різновиди туалетів для собак

До питання туалету виробники підійшли з усією відповідальністю та розробили десятки варіантів. Далі представлені популярні форми, які користуються попитом і подобаються тваринам.

  • Туалети для собак маленьких порiд або для цуценят – це обов’язковий елемент щоденного догляду. З переваг: екологічність, компактність, легкість у використанні.
  • Туалет зі стовпчиком – конструкція, що прекрасно підходить для собак-хлопчиків, які мають керуватися інстинктами. Пристосування дає змогу відучити тварину мітити житлову територію володарів. Тепер для цього є конкретне місце.
  • Туалети для собак із травою – це цікава розробка, яка імітує вуличні умови. Він представляє собою лоток, верхня частина якого покрита синтетичною травою. Такий туалет не тільки має естетичний вигляд та не викликає у собаки відторгнення, але і може привчити цуценя до вулиці. Трава розроблена таким чином, щоб вільно пропускати сечу та збирати її у ємності.
  • Туалет з сіткою – найбільш поширений варіант, який можна зустріти у сотнях варіацій. Плюсами його вважається те, що лапи тварини залишаються сухими, а після використання туалет легко мити.
  • Закритий варіант – це конструкція для собак, які неспокійно себе поводять або соромляться робити свої справи.

Також у якості туалету можна використовувати одноразову пелюшку та спеціальну пластикову підкладку під неї.

Як вибрати туалет для тварини

Звичайно, орієнтуватися треба перш за все на розміри собаки. Далі важливим пунктом стає характер тварини. Також треба враховувати те, як часто вона буде користуватися туалетом не на вулиці. Для вагітних або старих собак не дуже підійде варіант із сіткою, бо через різкий запах лоток доведеться часто мити. В цьому випадку краще скористатися пелюшкою або такими туалетами, які поглинають запах чи миються самостійно. Те ж саме стосується цуценят. Варто звернути увагу додатково на зріст собаки: він має відповідати бортикам лотку, щоб під час процесу їй було зручно. Не менш важливі матеріал лотку та наповнювача, бо деякі з різновидів можуть надати ще більш неприємного запаху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top