Поводки рулетки для собак

Поводки рулетки для собак – це ергономічний і довговічний механічний аксесуар, елемент щоденного догляду за твариною, який використовується під час прогулянок. Зручність виявляється у контролі за процесом вигулу без тиску на собаку, бо зазвичай такі поводки випускаються гарної довжини, щоб домашній улюбленець відчував свободу дій, але був у полі зору.

Флексi рулетки для собак: особливості

Поводок Флексі – це рулетка з довгою стрічкою, яка не має обмежувача, і може неодноразово розкручуватися і повністю закручуватися автоматично. У будь-який момент володар може скористатися стопером, щоб стрічка зафіксувалася на якомусь відрізку. Наприклад, на довжині поряд із людиною. Стопер у вигляді кнопки завжди знаходиться у районі великого пальця. Хазяїн отримує впевненість у контролі над твариною, у той час як собака може вільно переміщатися. Стрічка рулетки має знаходитися у натягнутому стані та не провисати. Це не тільки гарантує довгий строк використання та чистоту, але й безпеку вигулу, щоб можна було швидко зреагувати у різних ситуаціях.

Як обрати:

  • частіше за все, поводки випускаються з розрахунком на вагу тварини. Наприклад, найменша довжина підходить для собак 12-15 кг, середня – 20-25 кг, а найбільша – для 50 кг та більше;
  • випускають два типи рулеток: тросові та стрічкові. Перший тип розрахований на менших та спокійних собак, другий – на великих та активних улюбленців;
  • Для зручності компанія Флексі випускає величезну кількість найрізноманітніших дизайнів, щоб будь-який володар міг обрати на свій смак. Вони можуть бути однотонними або з яскравим малюнком.
  • Довжина поводка може бути від 3,5 до 8 метрів. Оптимальною довиною вважають 5 метрів.

Рекомендують не купувати Флексі рулетку для цуценят, так як він не підходить у якості першого повідка. У дитинстві тварина має вчитися слухатися хазяїна та взаємодіяти зі світом й іншими собаками. Варто обрати інший засіб для вигулу цуценят.

Поводки рулетки для котiв

Не усі кішки готові гуляти на повідку, і краще за все прививати любов до такого методу вигули з самого дитинства. Найбільш зручним, як і для собак, виявляється поводок-рулетка. Вона має декілька функцій, випускається у яскравих кольорах та дуже проста у використанні. Для кішок також є дві моделі: стрічкова та тросова. Окремо існують комбіновані моделі, де основою є трос, який закінчується стрічкою з карабіном. Додатково рекомендується використовувати шлейку, що надягається на тіло домашнього улюбленця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top