Лікувальний корм для собак

Лікувальний корм для собак – це спеціалізований раціон, що розрахований на тварин із захворюваннями різного типу. Це доволі велика лінійка продукції, що охоплює практично усі проблемі, які можуть виникати в організмі собаки. Лікувальні раціони підбираються індивідуально під час візиту до ветеринарного лікаря.

Особливості лікувального корму

Правильно підібраний сухий лікувальний корм гарантує, що собака відчуватиме себе краще вже з перших днів застосування спеціальних раціонів. Але підбирати їх необхідно виключно після консультації спеціаліста, щоб не займатися самолікуванням. Після огляду ветеринарний лікар прописує спеціальну дієту, якої необхідно дотримуватися.

Які існують типи продукції:

  • гіпоалергенний – цей тип виділяють в окрему лінійку, яка спеціалізується на виявленні алергенів в раціоні собаки та заміні їх на інші продукти. Корми борються із захворюваннями шкіри та харчовою алергією;
  • при гастриті – це детально розроблена дієта, де прийом їжі являє собою невелику порцію з великою кількістю води. Підбирати його необхідно відповідно до типу гастриту та причин, що викликали його;
  • при панкреатиті – дозволяє налагодити роботу підшлункової залози;
  • при проблемах з нирками – випускаються такі корми, які розчиняють камені, що знаходяться в сечовому міхурі;
  • при проблемах шлунково-кишкового тракту – раціон передбачає полегшення стану тварини та відновлення нормальної роботи шлунково-кишкового тракту.
  • при надмірній вазі – лікувальний корм даного різновиду здатний покращувати роботу кишечника за рахунок наявності достатньої кількості клітковини у складі.
  • при артритах – застосування ветеринарної дієти здатне полегшити пересування, зняти больові відчуття в суглобах і захищати хрящі.

Є також і інші різновиди, які застосовуються в індивідуальних випадках. Корми не замінюють ліки і повинні йти як би в комплексі з ними. Ціна продукції, на жаль, значно вища за типові щоденні раціони. Але лікувальні корми є зазвичай тимчасовою мірою, і після курсу собака може знову перейти на звичайне харчування.

Як обирати продукцію?

При купівлі лікувального корму зазвичай орієнтуються на вік, активність, зовнішні параметри собаки. Купити лікувальний корм для собак можна в інтернет-магазині «Зоо-опт», який спеціалізується на продукції для домашніх тварин (Харків та інші міста України). Менеджери компанії допоможуть розібратися в асортименті продукції та підібрати індивідуальне рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top