Лiкувальний корм для котiв

Лікувальний корм для котів – це окрема лінійка продукції, призначена для відновлення нормальної роботи травлення при наявності будь-яких хвороб у домашньої тварини. Вони випускаються у формі сухого корму та консервів. Це не ліки, а харчування, яке покликане полегшити стан хворої тварини. Тому поєднувати його необхідно із лікарськими засобами, які прописуються ветеринарним лікарем.

Особливості та різновиди

Якщо говорити детальніше, то лікувальний корм являє собою збалансовану дієту для тварини, яка призначається при найрізноманітніших захворюваннях.

Поширені варіанти лікувального харчування:

  • При нирковій недостатності – це спеціалізований раціон, призначений для вихованців із різноманітними проблемами з нирками.
  • Від алергії – такий корм називається гіпоалергенним та вважається окремою лінійкою товарів, призначених для полегшення симптомів.
  • При гастриті – зазвичай дається у вигляді дрібного харчування невеликими порціями з великою кількістю води. Вибирається із урахуванням різновиду гастриту та причин, що викликали хворобу.
  • Від проблем з шлунково-кишковим трактом – допомагає нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту та уникати його роздратування у подальшому. Може також підходити для тварин із цукровим діабетом.
  • Корм ​​для кішок з ожирінням – цей різновид дієтичного раціону, який має низьку калорійність та підвищений вміст клітковини, сприяє зниженню споживаних калорій.
  • Для домашніх улюбленців зі стоматологічними проблемами – багато фірм займаються випуском продукції для профілактики утворення м’якого зубного каменю.

Є й інші різновиди, які допомагають полегшити стан домашнього улюбленця. Харчування призначає ветеринарний лікар після обстеження конкретної тварини. Просто так годувати кішку лікувальним кормом заборонено. Також заборонено змішувати щоденний сухий або вологий корм з лікувальним. Змішувати два типу також не можна, тому що всі вони мають різний склад. Ціна лікувального корму залежить від його характеристик, та вона, звісно, більша за щоденні раціони.

Яка продукція випускається?

В основному, лікувальні корми представлені у вигляді сухого корму та консервів. Вологі корми у свою чергу бувають у вигляді мусів або паштетів. Деякі різновиди лікувального харчування можуть випускатися комбінованими. Купити лікувальну продукцію для кішок можна в інтернет-магазині «Зоо-опт» у великому асортименті товарів (Харків та інші міста України).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top