Корм для великих собак

Виростити великого домашнього улюбленця – задача не з легких. Більшість володарів великих порід собак стикаються з проблемою годування, адже їсти тварина має щодня та багато. Як правильно розрахувати порції? Як зібрати у мисці достатню кількість жирів, білків та вуглеводів? Щоб полегшити життя володарям виробники зоопродукції вже давно розробили величезну кількість лінійок збалансованих раціонів – залишається тільки висипати потрібну порцію у миску та займатися своїми справами. Корм для великих собак має специфічні характеристики, які ґрунтуються на особливостях порід.

Властивості корму для великих порід собак

Великі собаки не можуть похвалитися швидким метаболізмом, але їм властивий гарний апетит.

Особливості корму для великих собак:

  • жирні кислоти омега-3, омега-6 для здорової, блискучої шерсті, крім того, ці кислоти зарядять чотирилапого друга енергією на весь день;
  • клейковина для здорового травлення (особливо багато її у моркві);
  • вітаміни та мінерали (глюкозамін, сульфат хондроїтину), як необхідні тварині для підтримки здоров’я скелета. Це вкрай важливо для собак великих порід, бо вони найбільш схильні до хвороб суглобів та кісток;
  • антиоксиданти, вітаміни С та Е необхідні для стимулювання імунітету та профілактики онкологічних захворювань;
  • білки тваринного походження.

При покупці сухого корму потрібно враховувати фізіологічні особливості великих собак. Підвищена вага призводить до навантажень на опорно-рухову систему і серцевий м’яз. Тільки збалансований раціон, що містить достатню кількість мінералів, білків, вуглеводів і вітамінів допоможе зберегти вашому улюбленцю потужний кістяк, міцні суглоби і здорове серце.

Як обирати раціон для крупних домашніх улюбленців?

Спеціальний корм з додаванням пісних сортів м’яса та птиці просто незамінний для попередження цих проблем й гарантує низькокалорійний, але при цьому повноцінний прийом їжі. Не менш важливим є розмір гранул. У готових кормах для великих порід собак він більше, ніж в інших видах. Це змушує собаку довше та ретельніше жувати їжу, уникаючи переїдання, при цьому отримуючи з неї необхідну кількість мінералів та корисних речовин. Купити корм для великих порід собак можна в інтернет-магазині «Зоо-опт», який спеціалізується на продажі продукції для домашніх тварин (Харків та інші міста України). Допомогти у виборі необхідної продукції можуть менеджери компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top