Корм для собак із зайвою вагою

Переїдання собаки – це особиста провина господаря тварини, бо при правильному раціоні навіть схильні до набору ваги тварини залишаються здоровими. Причинами зайвої ваги можуть стати безконтрольні прийоми їжі, поїдання залишків із сміттєвого відра або зі столу, підкормлювання тварини людською їжею. У будь-якому випадку повернути собаку до нормальної ваги доволі складно, і для цього потрібно купувати спеціалізовані раціони, які прописує ветеринарний лікар. Корм для собак з ожирінням відрізняється дієтичними складниками. Купити його можна в інтернет-магазині «Зоо-опт» (Харків та інші міста України).

Характеристики та властивості дієтичного корму

Корм для собак із зайвою вагою – це тимчасова міра, але дуже важлива для домашньої тварини. Є такі породи, для яких набір ваги може бути смертельним через проблеми із серцем. Це, наприклад, ротвейлери, що схильні до безконтрольного поїдання корму, якщо він залишається у мисці. Переїдання може призвести до діабету, проблем з гігієною та шкірою, зниження фізичної та рухової активності, проблем опорно-рухового апарату, серцево-судинної недостатності та інших наслідків.

Особливості дієтичних раціонів:

  • виробники виготовляють широкий асортимент продукції для тварин із ожирінням, що враховує індивідуальні особливості та потреби собаки;
  • незважаючи на низьку калорійність такі раціони залишаються повноцінними, і домашній улюбленець не відчуває жорсткого голоду;
  • у кормах знижена кількість жирів, але містяться всі необхідні поживні речовини, вітаміни та мінерали.

Корми для собак із ожирінням є лікувальними варіантами, після курсу яких собака може знову повернутися до нормального харчування після обстеження у ветеринарного лікаря. Звісно, ціна такого корму значно вища за звичайний, але це необхідна міра. Щоб не допускати ожиріння, треба чітко дотримуватися норм годування, гуляти із собакою не менш ніж годину на день, не давати нічого, крім корму та регулярно відвідувати ветклініку.

Підбір дієтичного раціону здійснюється під час візиту до ветеринарного лікаря, який вивчає індивідуальні показники собаки: вагу, породу, вік, стан здоров’я, спосіб життя та інше. Допомогти розібратися із асортиментом продукції в інтернет-магазин та проконсультувати володарів тварин можуть менеджери компанії «Зоо-опт» під час телефонного виклику. Додатково варто додати тварині фізичну активність за допомогою ігор та вправ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top