Корм для шотландських котiв

Якщо у будинку з’явилося кошеня шотландської породи (скоттиш-фолд, скоттиш-страйт, хайленд-фолд або хайленд-страйт), то це справжнє щастя. Це поступливі, інтелігентні, ласкаві, лагідні, врівноважені тварини зі стійкою психікою. Щоб це диво перетворилося на красиву, здорову кішку з генетично закладеними якостями характеру, з самого дитинства потрібно подбати про правильне харчування. Шотландські висловухі кішки однаково добре почувають себе, коли харчуються сухими кормами та натуральними продуктами.

Корм для шотландських котів: особливості

Вибір типу годування – відповідальність власника. І тут не можна спиратися лише на особисті переваги та стереотипи. Існує наука – ветеринарна дієтологія, яка розробляє спеціалізовані дієти для тварин з різними харчовими особливостями. Потреби в харчуванні розрізняються у різних тварин і корми теж класифікуються відповідно віку, типу шерсті, активності, гастрономічним пристрастям, життєвому етапу, факторам здоров’я тощо.

  • Корми містять оптимальну кількість фосфору, кальцію, вітамінів та інших речовин, які забезпечують повноцінний розвиток кошеня.
  • Виробники пропонують величезний вибір раціонів і ветеринарних дієт для будь-яких потреб кішок та кошенят з урахуванням матеріальних можливостей власників.
  • Якість продукції майже завжди висока, а ціна складається з вартості окремих компонентів. Наприклад, корм на основі м’яса лосося завжди дорожче, ніж сухий корм з курячою основою. Кішки бувають вередливі до смаку та різноманітності їжі, тому кормові марки пропонують цілі меню.
  • Для кошенят зазвичай представлено три смаки: м’ясо птиці, дичина й риба з різними поєднаннями додаткових компонентів.
  • Кішка завжди отримує свіжий корм (з пакета, баночки або пауча), а баланс корму строго відповідає поточним потребам.

Коли кошеня підросте, його необхідно буде перевести на «доросле» харчування. Годувати шотландську кішку готовим кормом можна все життя. Це зручно і безпечно. Шотландці часто формуються з невеликою затримкою. Це не патологія, а лише особливість генетики. Якщо середньостатистичні кошенята готові до першого прикорму в кінці третього тижня життя, то шотландські висловухі кошенята спробують своє перше м’яско (або розмочений корм) тижнем пізніше.

Де знайти кращу продукцію?

Виробників дуже багато, тому вибір кормів практично невичерпний. І якщо коту не сподобалися подушечки з наповнювачем, то завжди знайдеться ніжне м’ясо в желе або ароматні паштети. Купити корм для шотландського кота можна в інтернет-магазині «Зоо-опт», що займається продажем товарів для домашніх тварин (Харків та інші міста України). Допомогти з вибором ідеального рішення готові менеджери компанії під час телефонного виклику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top