Корм для сфiнкса

Відмінною рисою сфінксів є відсутність у них шерсті, тому дана порода вважається гіпоалергенної. Але через це котам потрібно набагато більше енергії для підтримки імунітету та гарного здоров’я. Представники цього різновиду мають прискорений метаболізм, хороший апетит та здатні з’їсти все, що знайдуть. До формування раціону для таких вихованців потрібно підходити відповідально, щоб тварина отримувала щоденну норму всіх необхідних поживних речовин. Сфінксів потрібно годувати тільки тими сухими кормами, клас яких вище «економ». Продукція економ-класу таким тваринам може завдати шкоди, так як часто містить мінімум корисних компонентів.

Сухий корм для сфінкса: особливості

Сфінкси полюбляють сухі корми, що продаються в магазинах, проте їх потрібно урізноманітнити шматочками м’яса (яловичина, курка, печінка), молочними продуктами (сфінкси люблять сир, молоко, ряжанку та молочну манну кашу), вареними яйцями й ласощами, які припадуть до душі вихованцеві. Також варто враховувати, що ця порода може мати вельми неординарні пристрасті, але нехай вихованець балує себе тим, що він любить.

  • Під час вибору корму варто звертати увагу на склад: м’ясні продукти мають бути на першому місці.
  • Краще уникати продукції з підсилювачами смаку, ароматизаторами та штучними консервантами.
  • Основу корму не має складати кукурудза, пшениця або рис.
  • При виборі корму для сфінкса необхідно керуватися такими критеріями: стать, вік, фізіологічний стан вихованця (вагітність, годування потомства, кастрація/стерилізація), індивідуальний стан здоров’я.
  • Годування представників цієї породи можливо як сухими кормами, так і натуральною їжею.

Не варто готувати сфінксі постійно лише консервами, але вологий корм для сфінкса може з’являтися у раціоні 1-2 рази на тиждень. Основним джерелом має залишатися сухий корм, ціна якого, до речі, виходить меншою, ніж консерви.

Як годувати сфінксів?

При годуванні таких вихованців потрібно дотримуватися наступних правил:

  • кожна видача їжі дається сфінксу в строго дозованих порціях (корм або натуральна їжа);
  • дотримання режиму. Це зручно як власнику, так і дуже корисно для правильного травлення тварини;
  • врахування віку улюбленця. Кошенята, дорослі коти, вагітні кішки та старі тварини повинні дотримуватися власного раціону.

Купити корм для сфінкса можна в інтернет-магазині «Зоо-опт», який спеціалізується на продукції для домашніх тварин (Харків та інші міста України). Менеджери компанії допоможуть розібратися в асортименті продукції та підібрати індивідуальне рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top