Корм для ретривера

Слабке місце ретривера – їжа та постійні думки про неї. Небезпека швидкого набору ваги у ніжному віці полягає в тому, що ще не сформований кістяк бере на себе надлишкове навантаження, і це може призвести до неправильного розвитку хрящових тканин суглобів. Перегодовування дорослих собак в силу уповільненого обміну речовин дуже швидко призводить до ожиріння та тягне за собою задишку, хвороби серцево-судинної системи й артрити. На допомогу володарям приходить готовий корм для ретривера. Годування промисловим кормом має менше тонкощів, варто лише правильно його підібрати: за віком, типом шерсті, активності, індивідуальними особливостями вихованця.

Особливості промислових кормів для ретриверів

Сухий корм для ретривера – це найкраще рішення для зайнятих господарів. Про найголовніше, а саме збалансованість складу, вже подбав виробник.

  • Джерела тваринного протеїну не містять гормонів та антибіотиків. Лінійка промислових кормів розроблена з урахуванням породних особливостей та схильностей до деяких захворювань (ожиріння, алергії, порушень роботи шлунково-кишкового тракту, дисплазії стегна).
  • Обсяг їжі золотистого ретривера повинен відповідати його фізичним навантаженням. Ряд обмежень на загальну кількість їжі, так і на кількість її калорій допоможе в майбутньому уникнути дуже швидкого зростання собаки, та, як наслідок, проблем розвитку мускулатури, скелета та опорно-рухової системи в цілому.
  • Виходячи з цих же міркувань, потрібно уникати занадто великий вміст в їжі кальцію. Він, як відомо, сприяє бурхливому розвитку скелетних і м’язових тканин.
  • Для домашніх тварин, які ведуть спокійний та малоактивний спосіб життя, варто обирати варіанти сухого корму, де кількість жиру відповідає 8-10%, а для активних собак підійде корм з кількістю жиру 14-20%.
  • Варто віддавати перевагу кормам з високим рівнем глюкозамина, який необхідний для здоров’я суглобів, а також підвищеній кількості білка.

Правильне харчування, турбота та уважне й добре ставлення на довгий час зроблять домашнього улюбленця відданим другом. Ціна продукції залежить від того, яка цінова категорія та характеристики обрані володарем собаки.

Де знайти гарну продукцію для домашнього улюбленця?

Купити корм для ретривера можна в інтернет-магазині «Зоо-опт», що займається продажем товарів для домашніх тварин (Харків та інші міста України). Допомогти з вибором ідеального рішення готові менеджери компанії під час телефонного виклику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top