Корм для перса

Перси потребують збалансованих раціонів, які на 100% забезпечують готові промислові сухі корми. При виборі кращого сухого корму для кота слід виходити з індивідуальних особливостей тварини (віку, життєвої активності, наявності проблем зі здоров’ям) та, звичайно ж, орієнтуватися на корми преміум, суперпреміум класів або холістики. Широко представлені на ринку лікувальні корми допоможуть істотно поліпшити стан здоров’я перса в разі наявності у нього захворювань.

Корм для персидської кішки: особливості

Здоров’я та тривалість життя багато в чому залежать від правильного й повноцінного харчування, особливо у ранньому віці, коли відбувається розвиток та остаточне формування багатьох систем організму, у першу чергу, імунної.

  • Перські кішки дуже цінують можливість поїсти. Необхідно подбати, щоб тварина не переїдала, але в той же час отримувала всі необхідні поживні речовини, що потрібні для повноцінного розвитку.
  • При будь-яких порушеннях харчування та утримання страждає прекрасна шерсть перських кішок. Як наслідок – витончення, порушення структури, випадання шерсті. Крім погіршення зовнішнього вигляду це може призвести до виникнення колтунів та подразненням шкіри. Для того щоб уникнути подібних проблем, корм повинен містити всі необхідні поживні речовини та вітаміни.
  • Перські кошенята мають плоскою мордою, що створює для них деякі проблеми при захопленні їжі. Рідка їжа не рекомендується, так як неминуче кошеня забрудниться.
  • Форма гранул дозволяє кішкам з легкістю захоплювати та пережовувати крокети. Більш того, при пережовуванні відбувається очищення зубів від нальоту, що також прекрасно позначається на травленні. Тому важливо вибрати сухий корм, зручний для захоплення і розжовування.
  • У період розвитку часто імунна система дає збій, і можливий розвиток різних алергічних реакцій, порушення засвоюваності деяких поживних речовин. Це, в свою чергу, призводить до відставання в розвитку, сльозотеча, ураження шкірних покривів. Для того щоб мінімізувати наслідки таких проблем, корм повинен бути легко засвоюваним і не викликати алергії.

Крім повноцінного харчування кіт отримує все необхідне для здоров’я шерсті та шкіри, розвитку імунної системи. Корм легко засвоюється організмом та не потребує додаткового прикорму вітамінами.

Де знайти продукцію для персидської кішки?

Купити корм для перса можна в інтернет-магазині «Зоо-опт», що спеціалізується на реалізації товарів для домашніх тварин (Харків та інші міста України). Допомогти із вибором або порадити якісну продукцію для домашнього улюбленця готові менеджери компанії під час телефонної розмови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top