Корм для маленьких собак

Корм для маленьких собак виділяють з лінійки не просто так. Річ у тому, що маленькі породи мають швидший метаболізм, тому їх потреби інакші. Ідеальний план харчування собаки також залежить від віку, породи, способу життя та активності. Швидкий обмін речовин означає, що тварина швидко витрачає енергію, а отже має отримувати достатню кількість калорій, щоб почуватися активною весь день. Особливо важливо детально підбирати повноцінний раціон у період розвитку та росту собаки. Сухий корм для маленьких собак – кращий вибір для володарів тварин, що хочуть зекономити час на підборі необхідних продуктів для харчування.

Особливості раціону дрібних порід

Маленькі собаки потребують раціону, який має стати для них швидким джерелом енергії. Незважаючи на свої невеликі розміри собаки дрібних порід мають здоровий апетит та витрачають отриману з їжі енергію за декілька годин. Годувати тварину варто 3-4 рази на день невеличкими порціями.

У високоякісні корми входять зазвичай такі інгредієнти як:

  • яловичина, курка, індичка – джерела тваринного білку, а також вуглеводи, що швидко засвоюються;
  • важливий складник – жирні кислоти (Омега-3 та Омега-6);
  • щодо вуглеводної основи – краще віддавати перевагу кормам з рисом та картоплею у складі замість зернових, бо останні доволі часто викликають алергічні реакції.

Крім того, варто пам’ятати, що дрібні породи собак мають більш чутливе травлення, тому їхня їжа має добре засвоюватися. Ціна корму доступна для володарів з різним рівнем достатку, бо випускається він у трьох цінових категоріях: економ, преміум та суперпреміум. Це збалансовані варіанти, ще враховуються потреби тварини у білках, жирах та вуглеводах. Також у складі є вітаміни та мінералу (у якісних варіантах), тому додаткових джерел вітамінів не потрібно купувати.

Як обирати корм для дрібних порід?

При виборі корму необхідно орієнтуватися на вік, стан здоров’я та фізичну активність домашньої тварини. Раціон має містити достатню кількість поживних речовин, щоб задовольняти потреби індивідуальної собаки. Те, наскільки добре тварина буде себе почувати після обраного раціону, повністю залежить від власника. Купити корм для маленьких порід можна в інтернет-магазині «Зоо-опт», що спеціалізується на продажі якісної продукції для домашніх тварин (Харків та інші міста України). Розібратися у широкому асортименті продукції допоможуть менеджери компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top