Корм для лабрадора

У годуванні собак існують дві повноцінні альтернативи: сухий корм та натуральне годування. Треба визнати, що змішане харчування як варіант годування часто заперечується багатьма ветеринарними лікарями. Що стосується сухих кормів, то це зручно, практично та корисно, якщо виключити з поля зору відверто дешеві продукти. Щодо преміальних та суперпреміальних варіантів – ціна залежить від категорії та виробника.

Сухий корм для лабрадора: особливості

Особливістю цього типу собак є непереборна тяга до обжерливості – вони готові поглинути будь-яку кількість їжі. Також ці породи мають схильність до ожиріння, що погано позначається на робочих якостях та здоров’ї вихованця.

  • Готові корми для домашніх тварин можуть бути повними або додатковими. Повний готовий корм використовується у якості збалансованої дієти, в той час як додатковий готовий корм дається у поєднанні з добавками: консервованим м’ясом, галетами. На етикетці продукції вказується, який це корм: повний або додатковий.
  • У всіх комерційних кормах для собак більш ніж достатньо протеїну, жирів, вітамінів та мінералів. Занадто велика кількість мінералів може призвести до проблем з хребтом у зростаючих собак.
  • Сухий корм довго зберігається, його можна купувати про запас та використовувати для наповнення автоматичних годівниць. Містить протеїни в максимально адаптованому для організму собаки вигляді.
  • Інформація на упаковці дозволяє правильно розрахувати порції і добову норму їжі.
  • Вибираючи відповідний корм для конкретної собаки необхідно враховувати кілька важливих факторів: вагу собаки, конституцію тіла, вік та загальний стан здоров’я.

Серед лабрадорів часто зустрічаються алергіки, а алергія проявляється не відразу. Якщо на шкірі з’явилися подразнення або прищики, у вухах – наліт або виділення з очей, необхідно звернутися до ветеринарного лікаря або спеціаліста по годівлі собак, який допоможе скорегувати дієту вихованця.

Де знайти корм для домашнього улюбленця?

Купити корм для лабрадора можна в інтернет-магазині «Зоо-опт», що спеціалізується на реалізації товарів для домашніх тварин (Харків та інші міста України). Допомогти із вибором або порадити якісну продукцію для домашнього улюбленця готові менеджери компанії під час телефонної розмови. Практично всі відомі марки складаються з декількох лінійок кормів, що включають в себе ветеринарні дієти для алергіків, цуценят, літніх собак, чутливого травлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top