Корм для йорка

Правильно організувати харчування йорка або ж йоркширського тер’єра – це одна з найважливіших задач, поставлених перед господарем. Якщо харчування збалансоване, то у йорка буде красива та яскрава шерсть, міцний кістяк і зуби. На ринку зоотоварів представлений дуже великий вибір кормів для собак, але не всі з них мають відмінну якість продукту. У деяких кормах можуть бути присутні ароматизатори, барвники та консерванти, які забезпечують тривале зберігання корму й підсилюють смакові якості. Ці найдешевші способи продовження терміну придатності та збільшення привабливості корму навряд чи продовжать життя собаки. Корм для йорка має бути з серії преміум або суперпреміум.

Особливості корму для йорків

При покупці корму треба уважно читати, що входить до складу: білки, вітаміни, вуглеводи, мінерали та жири. Кращі постачальники кормів використовують поживні речовини, які можуть бути придатні для вживання людиною.

  • Раціони суперпреміум класу враховують вікові характеристики, фізичне навантаження собаки, її стан здоров’я та масу тіла. Сухий корм для собак суперпреміум класу дуже ситний, містить всі необхідні для здоров’я тварини мікроелементи та вітаміни.
  • Крім того, сухі корми мають відмінні смакові якості, тому вони обов’язково припадуть до смаку домашнього улюбленця.
  • Існують також спеціальні сухі кормові суміші для цуценят. Ця продукція має високий вміст вітамінів та інших поживних речовин, необхідних для росту та розвитку маленького вихованця. Як правило, харчування для цуценят реалізується в невеликих упаковках, тому що цуценята, як і дрібні породи собак, їдять невеликими порціями.

Ціна корму може бути різною, зважаючи на обрану категорію. Деякі корми можуть погано засвоюватися, а також викликати алергію як у цуценят, так і у дорослого йоркширського тер’єра. Ознаки алергії: з’явився висип на шкірі, шерсть стала суха та більше випадає, з’явився свербіж та вушні виділення. Якщо на ці моменти звернути увагу пізно, доведеться відвідати ветеринарного лікаря і почати лікування.

Де знайти продукцію для йоркширського тер’єра?

Купити корм для йоркширського тер’єра можна в інтернет-магазині «Зоо-опт», який спеціалізується на продажі продукції для домашніх тварин (Харків та інші міста України). Співробітники компанії обов’язково допоможуть вибрати найбільш збалансований сухий корм для йорка в залежності від його ваги, віку, породи та інших індивідуальних показників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top