Корм для цуценят

Корм для цуценят – основне джерело всіх необхідних вітамінів та мікроелементів для маленької тваринки. Лише гарний та повноцінний раціон дозволить їй вирости здоровою та сильною собакою. У період росту цуценятам вкрай необхідна збалансована по білках, жирах та вуглеводах їжа, тому на допомогу володарям приходять готові сухі раціони. Таке харчування має з’являтися у житті цуценя не раніше ніж 4 тиждень після народження. Але переводити тварину на чистий сухий корм можна лише не 7-8 тижні.

Особливості корму для цуценят

На практиці найважливішими критеріями при виборі є потреби тварини та ціна. Потреби собаки будуть прямо залежати від породи. Узагальнено можна рекомендувати корми тільки преміальної або суперпреміальної якості для цуценят.

  • Головними відмінностями кормів, які дають собакам з перших днів життя та дорослим тваринам, є великий вміст калорій та їх концентрація. У консервах для цуценят присутня більша кількість білків, кальцію та інших елементів. Їх склад максимально відповідає запитам для повного насичення організму, що росте цуценя.
  • У процесі годування дорослому собаці вже не потрібна велика кількість білка, й в разі передозування можуть надалі виникнути проблеми з внутрішніми органами. Так зайвий вміст кальцію в харчуванні може шкідливо вплинути та стати причиною появи каменів у сечовому міхурі. А перенасичення фосфору приведе до зміни структури кісток.
  • У кормі підібрані всі необхідні зростаючому організму цуценя речовини: вітаміни, білки, вуглеводи, жири. В якісне харчування не додають консерванти, підсилювачі смаку та гормони, тому воно дуже рідко викликає алергію у собак. Існують марки кормів, які розроблені безпосередньо для певної породи собак, а їх склад відповідає всім потребам цих домашніх вихованців.

Корм для цуценят виготовляється за спеціальною технологією. До його складу включаються всі необхідні складові в певній кількості.

Як обирати продукцію для цуценят?

Слід пам’ятати, що корм для цуценят повинен відповідати віку собаки та її розмірами. У раціоні харчування маленької собачки не можна використовувати корм для цуценят крупних порід та навпаки. Майже в кожній торговій марці виробники пропонують вікову лінійку кормів:

  • Starter – для цуценят, що досягли двотижневого віку;
  • Junior – для собак віком до 10 місяців.

Купити корм для цуценят можна в інтернет-магазині «Зоо-опт», який спеціалізується на продажі продукції для домашніх тварин (Харків та інші міста України).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top