Гiпоалергенний корм для собак

Гіпоалергенний корм для собак – це різновид дієтичного раціону для домашніх тварин із розладами харчової поведінки. Зазвичай у корм для тварин входить м’ясо, злакові культури, соя, субпродукти, овочі та різі додаткові інгредієнти для посилення смаку. Такі корми можуть викликати алергічну реакцію у собаки при індивідуальній чутливості до складників. Це може проявитися у свербежі, погіршенні стану шкіри, почервонінні очей та шкіри, випадіння шкірного покриву та інших неприємних симптомах харчового розладу. У цьому випадку краще для собаки будь-якої породи перейти на гіпоалергенні варіанти. Підбираються вони індивідуально під час огляду у ветеринарного лікаря.

Гіпоалергенний корм: характеристики

Для собак, які схильні до алергічних реакцій, зазвичай обирають варіанти корму у сухому вигляді. Але він має не тільки тамувати голод, але й насичувати організм усіма необхідними вітамінами та мікроелементами.

Особливості гіпоалергенних раціонів:

  • у складі зазвичай м’ясо, що підходить різним тваринам: ягня, судак, кролик, лосось або конина;
  • злакові культури заміняються овочами та рисом;
  • у складі є вітаміни груп A, C, D, E, клейковина, антиоксиданти;
  • особливо важливими компонентами є жирні амінокислоти та корисні трави;
  • можуть додаватися мідь, кальцій, фосфор;
  • відсутні харчові барвники, глютен, яйця та хімічні добавки;
  • корми преміум-класу мають низьку кількість ненасичених жирів та протеїнів.

Ціна продукції залежить від багатьох факторів, у тому числі, категорії та виробника. Важливо реагувати на ознаки харчової алергії швидко, щоб своєчасно змінити тип харчування та допомогти собаці подолати недуг. Краще підбирати для тварини варіанти преміум або суперпреміум класів, хоча серед вітчизняних виробників також є гарні корми. При виборі зазвичай орієнтуються на вік, активність, особисті зовнішні параметри.

Як обирати продукцію для собак-алергіків?

Гiпоалергенний корм для маленьких собак та для великих тварин відрізняється своїми особливостями, тому призначати раціон має ветеринарний лікар. Але часто виробники розробляють продукцію, що однаково добре підходить для всіх розмірів. Купити гіпоалергенний корм можна в інтернет-магазині «Зоо-опт», що спеціалізується на продукції для тварин (Харків та інші міста України). Допомогти розібратися у асортименті продукції на сайті компанії «Зоо-опт» допоможуть менеджери під час телефонної розмови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top