Гiпоалергенний корм для котiв

Гіпоалергенний корм для котів – різновид готового харчування, який застосовується при харчових алергіях у домашніх вихованців. Це можуть бути такі розлади як діарея, млявість, нудота, потьмяніла та матова шерсть, втрата апетиту, подразнення, почервоніла шкіра. Кішка може абсолютно втратити бажання харчуватися. Подібні показники символізують непереносимість певних продуктів, а також підвищену чутливість до них. Поширеними алергенами виступають певні типи білків, присутні у великій кількості раціоні тварин, що живуть у будинках.

Особливості гіпоалергенної продукції

Перед покупкою гіпоалергенних кормів необхідно визначити, що саме викликало таку реакцію організму. У цьому допоможе консультація досвідченого ветеринара та проведення відповідних лабораторних аналізів. Після отримання результатів складається правильне меню або підбирається конкретний тип гіпоалергенного корму. Реагувати на появу ознак алергії варто негайно, щоб не викликати додаткового загострення. Частіше за все гіпоалергенне харчування залишається у житті домашньої тварини на довгий час.

Які вимоги висуваються до продукції:

  • висока якість компонентів;
  • підвищена поживність;
  • гарне засвоєння;
  • легкість в перетравленні продукту;
  • відсутність типових алергенів;
  • доступна ціна.

Дієти з використанням подібних раціонів розраховані на те, щоб знизити ризик небажаних реакцій організму (зокрема, шлунково-кишкового тракту) кішки на прийняту їжу. Контроль їх може проводитися за допомогою обмеження кількості елементів у складі. Найчастіше у дієтах містяться лише базові інгредієнти.

Де знайти подібну продукцію?

Насправді, купити корм з позначкою «hypoallergenic» недостатньо. У котів зустрічається індивідуальна непереносимість будь-яких інгредієнтів, і тільки після проведення лабораторних досліджень їх можна виявити. Це може бути алергія на глютен (рослинний білок), молочні продукти, дріжджі, тваринний білок, яйця. Часто алергеном стає кукурудза, курка, пшениця, яловичина, деякі сорти риби. Гіпоалергенний корм може зустрічатися в декількох різновидах. Зокрема, в сухому і вологому видах. Питаннями створення харчування для кішок із алергією займається безліч відомих брендів продукції для тварин, тому категорію для індивідуального випадку можна підібрати без проблем. Купити корм можна в інтернет-магазині «Зоо-опт» (Харків та інші міста України).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top