Гiпоалергенний корм для котiв

Гіпоалергенний корм для котів – різновид готового харчування, який застосовується при харчових алергіях у домашніх вихованців. Наприклад такі розлади як діарея, млявість, нудота, потьмяніла та матова шерсть, втрата апетиту, подразнення, почервоніла шкіра. Кішка інколи абсолютно втрачає бажання харчуватися. Подібні показники символізують непереносимість певних продуктів, а також підвищену чутливість до них. Часто алергенами виступають певні типи білків, присутні у великій кількості в раціоні тварин, що живуть в домі.

Особливості гіпоалергенної продукції

Перед покупкою важливо, перш за все, з’ясувати, які саме складники викликали таку реакцію організму. У цьому допоможе консультація досвідченого ветеринара та проведення відповідних лабораторних аналізів. Після отримання результатів складається правильне меню або підбирається конкретний тип гіпоалергенного корму. Реагувати на появу ознак алергії варто негайно, щоб не викликати додаткового загострення.

Які вимоги висуваються до продукції:

  • висока якість всіх елементів складу;
  • підвищена поживність;
  • гарне засвоєння;
  • легкість в перетравленні продукту;
  • відсутність типових алергенів.

Дієти із використанням гіпоалергенних раціонів розраховані на те, щоб знизити ризик небажаних реакцій організму (зокрема, шлунково-кишкового тракту) кішки на прийняту їжу. Контроль їх може проводитися за допомогою певного харчування із обмеженням кількості елементів у складі. Ціна раціонів залежить від характеристики продукції. Найчастіше в дієтах міститься скорочена кількість базових інгредієнтів.

Що ще має знати володар кішки?

Насправді, знайти корм із позначкою «hypoallergenic» недостатньо. У вихованців зустрічається індивідуальна непереносимість різноманітних компонентів харчування. Це може бути алергія на глютен (рослинний білок), тваринний білок, молочні продукти, дріжджі, яйця. Часто алергеном стає кукурудза, курка, пшениця, яловичина, деякі сорти риби.Гіпоалергенний корм може зустрічатися у декількох різновидах: сухому та вологому. Питаннями створення харчування для кішок із алергією займається безліч відомих брендів продукції для тварин, тому категорію для індивідуального випадку можна підібрати без проблем. Купити гіпоалергенний корм можна у інтернет-магазині «Зоо-опт» (Харків та інші міста України).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top