Доставка

Доставка замовлення здійснюється тільки після 100% оплати.

Способи доставки.

 1. Самовивоз із офіса у м. Харкові
  вул. Клочківська
  З понеділка по п’ятницю з 9-00 до 18-00, без перерви. Товар при самовивозі необхідно попередньо забронювати. Для цього можна оформити замовлення через сайт або зв’язавшись з нашим менеджером по телефону.
 2. Нова Пошта
  Безкоштовно при вартості замовлення від 1000 грн. по України
  Безкоштовно при вартості замовлення від 500 грн. по Харкову
  Відправка товару відбувається тільки після 100% оплати замовлення. Товар відправляється в місто покупця протягом 1-3 робочих днів після надходження оплати на наш рахунок. Термін доставки залежить від наявності товару на складі і свого місця розташування. ДОСТАВКА ДЕНЬ-У-ДЕНЬ МОЖЛИВА при оплаті товару ДО 12-00 і наявності товару на складі. БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА Новою поштою здійснюється тільки на відділення Нової пошти. Після відправки замовлення Ви отримуєте СМС-повідомлення з номером декларації. Доставка за рахунок одержувача здійснюється за діючими тарифами “Нової Пошти”. Вартість доставки не входить у вартість замовлення. Вартість послуг транспортних компаній залежить від ваги / обсягу посилки, її оціночної вартості і відстані від Харкова до міста одержувача.

Покупець зобов’язаний перевірити наявність, цілісність, комплектацію та все якісні характеристики товару безпосередньо на складі перевізника при отриманні. При виявленні дефектів необхідно діяти відповідно до внутрішніх правил перевізника (скласти претензію або акт пошкодження). Також необхідно по телефону або е-мейлу повідомити менеджера магазина про виявлений дефект. В цьому випадку ми гарантуємо Вам повернення сплачених коштів або повторну відправку товару. Претензії по невідповідності замовлення приймаються тільки в момент отримання замовлення на складі компанії-перевізника.

ВАЖЛИВО! Безкоштовно посилка зберігається на складі Нової пошти протягом 5 днів!

 1. Доставка Укрпоштою.

Безкоштовно при вартості замовлення від 1000 грн. по України

Безкоштовно при вартості замовлення від 500 грн. по Харкову

Доставка Укрпоштою здійснюється після повної передоплати на карту Приват-банку вартості замовлення. Доставка за рахунок одержувача здійснюється за діючими тарифами Укрпошти. Вартість послуг залежить від ваги / обсягу посилки, її оціночної вартості і відстані від Харкова до міста одержувача. Мінімальна вартість доставки від 20 грн. Покупець зобов’язаний перевірити наявність, цілісність, комплектацію та все якісні характеристики товару безпосередньо на складі перевізника при отриманні. При виявленні дефектів необхідно діяти відповідно до внутрішніх правил перевізника (скласти претензію або акт пошкодження). Також необхідно по телефону або е-мейлу повідомити менеджера магазина про виявлений дефект. В цьому випадку ми гарантуємо Вам повернення сплачених коштів або повторну відправку товару. Претензії по невідповідності замовлення приймаються тільки в момент отримання замовлення на складі компанії-перевізника.

ВАЖЛИВО! Безкоштовно посилка зберігається на відділенні Укрпошти протягом 5 днів!

Відправка товару відбувається тільки після 100% оплати замовлення.

Після узгодження замовлення з менеджером, Ви отримуєте СМС-повідомлення з реквізитами для оплати замовлення на карту Приват-банку. Після зарахування коштів на рахунок здійснюється відправка товару покупцеві.

Незалежно від часу оформлення вашого замовлень, менеджери магазину обов’язково з Вами зв’яжуться для уточнення замовлення. У розмові з менеджером Ви можете висловити всі свої побажання по доставці замовлення і ми постараємося їх виконати у відповідності з нашими можливостями.

Top