Дієтичний корм для собак

Дієтичний корм для собак – це спеціальний різновид готової харчової продукції, яка застосовується до тварин, що страждають на ожиріння. Зокрема, це можуть бути собаки, що старіють та схильні до набору ваги через свій вік. Дієтичний корм має зменшену дозу фосфору та білка. Відповідний раціон підбирається під час консультації у ветеринарного лікаря. Також він призначає тривалість харчування дієтичними кормами. Зазвичай добова норма становить 2-3 прийоми їжі.

Корм для собак із зайвою вагою: особливості

Дієтичний корм може використовуватися як профілактичний засіб від розладів травної системи. У складі можуть використовуватися лікувальні трави й натуральні абсорбенти. Обов’язковими для усіх різновидів є: низький відсоток жирів та білків, хороша збалансованість компонентів, клітковина, вітаміни й мінерали.

Варіації:

  • Сухий корм для собак із зайвою вагою являє собою харчову продукцію, яка за зовнішнім виглядом відповідає звичному для вихованця щоденного корму. Через стандартну форму собаці не знадобиться багато часу для того, щоб звикнути до дієтичної їжі.
  • Дієтичний вологий корм може випускатися в різних формах, таких як муси, паштети, шматочки. Він також звичний для собаки, але має інший, менш калорійний склад.

Відповідні корми призначають часто у випадках харчових алергії, отруєнь, захворювань печінки та інших хвороб. Застосовувати та зберігати дієтичну продукцію легко та зручно. Вона має великий асортимент раціонів, тому підібрати тварині щось на індивідуальний смак нескладно. Але ціна таких раціонів, звісно, вища за стандартні щоденні корми для здорових собак.

Переваги дієтичної продукціїУ дієтичні корми входять живильні речовини, здатні наситити організм, важливі вітаміни для загальнозміцнювального ефекту та мікроелементи. Корми дієтичної лінійки допомагають боротися з проблемами сечовидільної системи. Також вони попереджають виникнення проблем зі шлунково-кишковим трактом, гастриту, панкреатиту й алергій. Вони відновлюють природну та правильну роботу внутрішніх органів. Зазвичай підбір корму здійснюється відповідно до ваги, віку та стану здоров’я вихованця. Це тимчасовий захід, який при виконанні всіх вимог може швидко повернути стан собаки в норму. Тоді можна буде без проблем перевести домашнього улюбленця на стандартні різновиди кормів. Купити дієтичний корм можна у інтернет-магазині «Зоо-опт» (Харків та інші міста України).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top