Дієтичний корм для котiв

Дієтичний корм для кішок – це різновид готового раціону, яка передбачає зменшення калорійності харчування для тварин, що мають проблеми із зайвою вагою. Він призначається індивідуально в кожному конкретному випадку ветеринарним лікарем після обстеження. Тривалість дієти також залежить від рекомендацій фахівця. Ожиріння може також викликати інші неприємні захворювання, наприклад, цукровий діабет або хвороби серця.

Корм для кішок із зайвою вагою: характеристики

Цей різновид корму називають «ветеринарною дієтою», адже саме фахівець прописує детальний раціон для кота з ожирінням. Корми виробляються із урахуванням особливостей організму хворої тварини. Серед протипоказань може бути вагітність, період лактації або період зростання.

Різновиди:

  • Дієтичний сухий корм для кішок – це харчова продукція, яка за зовнішнім виглядом нічим не відрізняється від щоденного корму. Він містить багато білка, який дозволяє уникнути втрати м’язової маси. У ньому достатня кількість мінералів та вітамінів, що компенсує обмеження у харчуванні.
  • Дієтичний вологий корм для кішок являє собою консервовані м’ясні шматочки, які отримали ідеальний баланс для того, щоб відновити нормальну роботу організму домашньої тварини. Він містить джерело білка (птиця, м’ясо або риба), вуглеводи у вигляді рису, вітаміни та мінерали. Вологий корм може також бути у вигляді паштетів або мусів.

Крім ожиріння до дієтичних кормів відносять продукцію, яка бореться із патологіями шлунково-кишкового тракту, харчовими алергіями й непереносимістю, захворюваннями печінки, серцевою та нирковою недостатністю, цукровим діабетом та іншими хворобами. Вона може прописуватися кастрованим, стерилізованих та старіючим тваринам. Ціна різниться у залежності із характеристиками продукції.

Переваги дієтичної продукції

Серед безперечних плюсів кормів для кішок із зайвою вагою можна виділити наявність необхідних вітамінів та мікроелементів, легкість застосування та зберігання, можливість підбору за смаковими пристрастями кішки, широкий вибір. Лінійки дієтичної продукції є майже у кожного відомого виробника. Універсального корму не існує, тому підбір повинен здійснюватися для кожного конкретного вихованця. До складу корму зазвичай включають м’ясо і м’ясні субпродукти, яйця, мінеральні речовини, крупи, жири та масла, рослинні субпродукти. До дієтичної лінійці можуть також відносити вегетаріанські корми. Купити дієтичний корм можна у інтернет-магазині «Зоо-опт» (Харків та інші міста України).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Top